Enschotsestraat 228 (Tilburg): verschil tussen versies
Regel 37: | Regel 37: | ||
|- | |- | ||
| - || - || - || - || - || - || - || Gesloopt|} | | - || - || - || - || - || - || - || Gesloopt|} | ||
− | + | |} | |
==Externe link== | ==Externe link== |
Versie van 23 apr 2013 om 19:05
Enschotsestraat 228 (Tilburg) | ||
Afbeelding gewenst |
Gegevens Digitaal Bouwarchief Tilburg
In het digitale bouwarchief staan documenten van goedgekeurde en uitgevoerde bouwaanvragen. Over dit pand is onderstaande informatie te vinden.
Jaar | Kad. sectie & nummer | Soort gebouw | Oud huisnr. | Aanvrager | Architect | Aard aanvraag | Bijzonderheden |
---|---|---|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - | - | - | } |